top of page
test-tube-snowflake.jpeg

EPISIS Hakkında

EPISIS Biyoteknoloji ve Danışmanlık İthalat ve İhracat Limited Şirketi; tecrübelerini değişmez vizyoner hizmet ve ürün kalitesi üzerine inşa ederek bilimde çözümler üretmek için kurulmuş bir biyoteknoloji firmasıdır. Plastik laboratuvar malzemeleri, kimyasal ürünler, tıbbi cihazlar, laboratuvar cihazları ve sarf malzemelerinin en kaliteli ve güvenilir bir şekilde hastaneler, klinik araştırma merkezleri, veterinerlik, laboratuvarları ve zirai araştırma merkezleri gibi geniş kullanım alanına sahip birçok noktaya tedarik etmektedir. EPISIS insan odaklı ve çevre dostu vizyonları ışığında bilimde dün olduğu gibi yarında dünyanın her yerindeki iş ortaklarına verdiği kaliteli hizmeti sürdürmeye devam edecektir.

 

Merkezi Istanbul, Sancaktepe’de bulunan firmamız; Ankara, Çankaya bölgesinde de grup şirketimiz "EPIGEN Biyoteknoloji ve Danışmanlık İthalat ve İhracat Limited Şirketi" birlikteliği ile tüm Türkiye ve Global Pazara hizmetlerini sürdürmektedir.   

Misyon ve Vizyon

EPISIS Biyoteknoloji, bilimde kullanılan en kaliteli ve güvenilir ürünleri yaptığı anlaşmalarla uluslararası standartlarda müşterilerine sunmaktadır. 

EPISIS, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen çalışanlarıyla bilimin ve sağlığın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, en hızlı ve en kaliteli şekilde cevaplandıran; sürekli araştıran ve geliştiren bir biyoteknoloji firması olarak Avrupa normlarında hizmet vermektedir. 

EPISIS, üst düzey ve hızlı servis hizmeti, yüksek kalite anlayışı ve ülkesine fayda sağlayan çalışmalarıyla daima en iyisini hedeflemektedir. 

İş ahlakı ve dürüstlükten ödün vermeden, yaşam ve bilimi ön planda tutan, müşteri hak ve değerlerine saygı gösteren bir firma olarak bilimde çözümler üretmeye devam etmektedir. 

bottom of page